Sukcesy uczniów

TENIS STOŁOWY (XI 2018)
Na Mistrzostwach Dzielnicy Bielany z Tenisa Stołowego naszą szkołę reprezentowała drużyna Dziewcząt i Chłopców, zajmując odpowiednio II i IV miejsce w całym Turnieju !

Festiwal Badmintona: (XI 2018)

Miło nam poinformować o wzięciu udziału w II Bielańskim Festiwalu Badmintona gdzie naszą szkołę reprezentowali Uczniowie w trzech kategoriach: Chłopcy 2006 i młodsi, Chłopcy 2003-2005 oraz Dziewczęta 2003-2005

Turniej zakończył się dominacją naszych Uczniów zajmując odpowiednio

I miejsce w kategorii Chłopcy 2006 i Młodsi
- Reprezentanci Fanek i Staś Głowaccy

I miejsce w kategorii Dziewczęta 2003-2005
- Reprezentantki Magda Brendota i Zuzia Muszyńska

III miejsce w kategorii Chłopcy 2003-2005
- Reprezentanci Mateusz Dzięcioł i Błażej Olzak

Na uwagę zasługuje fakt, że bracia Głowaccy bronili tytułu sprzed roku !!!

 

 

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informuję, że do II etapu Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki przeszło siedmioro uczniów z naszej szkoły:

klasy 3gim
Aleksandra Kowalczewska

klasy 8
Mateusz Stawowski

Klasy 7
Maria Kononiuk
Pola Kukiełka
Damian Łuczak
Zosia Strzelczyk
Martyna Wojtiuk

Gratulujemy i trzymamy kciuki w II etapie

 

 

Diagnoza matematyczna z GWO 2018/2019

wyniki egzaminów zewnętrznych:
● diagnoza 1 - ogólnopolska z GWO: kl 6 stopień skali Stanin (9) najwyższy
● diagnoza 1 - ogólnopolska z GWO: kl 7 stopień skali Stanin (9) najwyższy

 

                      Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2017/2018
                                    Matematyka 2017/2018
wyniki egzaminów zewnętrznych:
● diagnoza 1 - ogólnopolska z GWO: kl 5 stopień skali Stanin (9) najwyższy
● diagnoza 1 - ogólnopolska z GWO: kl 6 stopień skali Stanin (8) b. Wysoki
● diagnoza 2 - ogólnopolska z GWO: kl 5 stopień skali Stanin (9) najwyższy
● diagnoza 2 - ogólnopolska z GWO: kl 6 stopień skali Stanin (9) najwyższy
● diagnoza 3 - ogólnopolska z GWO: kl 5 stopień skali Stanin (9) najwyższy
● diagnoza 3 - ogólnopolska z GWO: kl 6 stopień skali Stanin (9) najwyższy

 

                            Ogólnopolski sprawdzian dla klas 6:
● język polski i matematyka – całość: szkoła 72%, Polska 47%
● matematyka , spr rachunkowa: szkoła 66%, Polska 39%
● modelowanie matematyczne: szkoła 79%, Polska 37%
● rozumowanie i tworzenie strategii – szkoła 74%, Polska 16%
6 uczniów z klas szóstych realizowało indywidualny program z matematyki.
3 uczniów z klas 5 realizowało indywidualny program z matematyki.
1 uczeń z klasy 2 realizował indywidualny program z matematyki.

 

                              Konkursy matematyczne
              1. Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
Wynik Bardzo dobry
Kajetan Zawłocki
Olena Kukiełka
Wyróżnienia:
Bowtruczuk Filip
Kukiełka Iga
Jędraszewska Łucja
Garbarczyk Anna
Gilewska Agnieszka
Przedpełski Franek
Jędrzejczak Magda
Kononiuk Maria
Kukiełka Pola
Łuczak Damian
Michalska Melania
Duszyńska Emilia
Solan Gabriela
Bień Stanisław
Strzelczyk Zofia

 

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

informujemy, że Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosiła wyniki egzaminu gimnazjalnego 2018 r.

Nasza Szkoła uzyskała następujące wyniki z poszczególnych części egzaminu:

JĘZYK POLSKI: średnia Naszej Szkoły 85%, średnia Warszawy 76%

HISTORIA: średnia Naszej Szkoły 84%, średnia Warszawy 69%

PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE: średnia Naszej Szkoły 80%, średnia Warszawy 66%

MATEMATYKA: średnia Naszej Szkoły 82%, średnia Warszawy 64%

JĘZYK ANGIELSKI PODSTAWOWY: średnia Naszej Szkoły 98%, średnia Warszawy 84%

JĘZYK ANGIELSKI ROZSZERZONY: średnia Naszej Szkoły 92%, średnia Warszawy 70%

 

Uczniom i przygotowującym ich nauczycielom gratulujemy świetnych wyników !!!

 

 

Sukcesy sportowe

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie,

Z radością informuję, że 14 marca na pływalni CRS Bielany przy ulicy Lindego 20 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bielany Szkół w Pływaniu.

W kategorii młodzież (rok urodzenia 2002-2004) sztafeta naszych chłopców w składzie Jan Ratajski, Jakub Kowalczyk, Błażej Olzak, Michał Kozak, Bartosz Krzemiński, Piotr Piekut zajęła doskonałe 3 miejsce na dystansie 6x25 m stylem dowolnym. Świetnie zaprezentował się również Bartosz Krzemiński uczeń trzeciej klasy Naszego Gimnazjum, który na dystansie 50 m stylem klasycznym zajął 3 miejsce.

 

Informuję, że drużyna Naszej Szkoły zajęła I miejsce w Mistrzostwach Warszawy Szkół Niepublicznych w Tenisie Stołowym.

Na sukces drużyny składały się następujące osiągnięcia indywidualne:

Maria Bejm - I miejsce w grze pojedynczej dziewcząt

Zuzanna Muszyńska - II miejsce w grze pojedynczej dziewcząt

Jakub Sobiecki - I miejsce w grze pojedynczej chłopców

Maria Bejm i Zuzanna Muszyńska - I miejsce w grze deblowej dziewcząt

Jakub Sobiecki i Filip Łukaszewicz - I miejsce w grze deblowej chłopców.

Klasyfikacja drużynowa (klasy VII oraz II i III gimnazjum):

I miejsce - Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 STO

II miejsce - Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 74 III miejsce - Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 ,,Rodzice Dzieciom"

 

Miło mi poinformować, że drużyna chłopców reprezentująca Naszą Szkołę zajęła IV miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w Koszykówce (kategoria wiekowa klasy VII oraz II-III gimnazjum).

 

Informujemy, że nasze dziewczęta z klas drugich gimnazjum: Maria Bejm i Julia Muszyńska zajęły II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Dzielnicy Bielany w Tenisie Stołowym.

 

Ogromne gratulacje dla medalistów oraz słowa uznania dla wszystkich uczestników.