METRO W STUDIO BUFFO

METRO W STUDIO BUFFO

czwartek, 3 Październik, 2019

METRO W STUDIO BUFFO

30 września  uczniowie naszej szkoły obejrzeli legendarne przedstawienie pt. "Metro", które przeszło dwadzieścia lat cieszy się niesłabnąca popularnością wśród widzów. Polska premiera musicalu miała miejsce w styczniu 1991 roku w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Musical można było zobaczyć też m. in. na Broadway'u w Teatrze Minskoff, w Operetce Moskiewskiej w Sankt Petersburgu i we Francji w Roubaix i w Orléans. A jakie były wrażenia naszych uczniów po wyjściu z teatru?                                    

    Metro to pierwszy musical,  na którym byłam. I od razu strzał w dziesiątkę! Stroje, kolorystyka, efekty i co najważniejsze piosenki, zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. Niesamowite jest to, że mimo, iż Metro wystawione zostało prawie trzydzieści lat temu, problemy tam poruszone są wciąż aktualne. Spektakl wzbudzał bardzo dużo emocji. Były momenty, kiedy się śmiałam i kiedy płakałam.
     Tym, którzy rozważali, czy warto pójść na ten musical, serdecznie polecam!

                                                                                                                     Caroline

 Ostatnio byliśmy w teatrze na musicalu pod tytułem Metro w Studiu Buffo.

Moim zdaniem w sztuce najbardziej wyróżnili się aktorzy, którzy mieli niesamowite głosy i bardzo dobrze grali. Najmniej podobała mi się intensywność świateł i reflektorów, które powodowały, że widz po prostu męczył się od samego patrzenia. Chciałam jeszcze zwrócić uwagę na umiejętności taneczne obsady. Rewelacja!

                                                                                                      Emilia

 

                                                                                                                                                                                                    

 

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

poniedziałek, 22 Czerwiec, 2020

Na plakacie

Czytaj więcej

Dzień Taty

Dzień TATY

poniedziałek, 22 Czerwiec, 2020

Na afiszu

Czytaj więcej

Zakończenia roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

środa, 10 Czerwiec, 2020

Informacje na plakacie.

Czytaj więcej