Spotkanie z historią Polski

Spotkanie z historią Polski

czwartek, 8 Listopad, 2018

We wtorek 30 października uczniowie klas 4-6 wybrali się na Cmentarz Powązki Wojskowe na spotkanie z historią Polski, bohaterami tamtych dni i zdarzeń. Po cmentarzu oprowadzał nas przewodnik pan Konrad. Po raz kolejny odkryliśmy nowe karty naszej historii, poznaliśmy losy kolejnych bohaterów. Na początku, każdy z uczniów, otrzymał od przewodnika kartkę z napisanym imieniem i nazwiskiem lub słowami znajdującymi się na grobie. W trakcie oprowadzania po cmentarzu, każdy musiał uważnie szukać i obserwować, czyj to jest grób i jeśli okazało się, że to jest jego zadanie miał przeczytać głośno informacje dotyczące tego bohatera. W trakcie zwiedzania każdy mógł zapalić znicz na wybranym przez siebie grobie. Ponieważ pogoda była piękna, świeciło słoneczko czas zwiedzania minął nam bardzo szybko.

 

II etap Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki

II etap Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki

poniedziałek, 19 Listopad, 2018

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informuję, że do II etapu Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki przeszło siedmioro uczniów z naszej szkoły:

...

Czytaj więcej

Tydzień Życzliwości.

Tydzień Życzliwości.

niedziela, 18 Listopad, 2018

w dniach 19.11.2018- 23.11.2018, już po raz piąty w naszej szkole organizowany będzie Tydzień Życzliwości. Będziemy wybierać najżyczliwszą osobę w klasie, tworzyć "...

Czytaj więcej

KONCERT PATRIOTYCZNY

KONCERT PATRIOTYCZNY

sobota, 17 Listopad, 2018

KONCERT PATRIOTYCZNY

  W ramach obchodów setnej rocznicy niepodległości  w naszej szkole odbył się koncert, podczas którego wysłuchaliśmy pieśni patriotycznych...

Czytaj więcej

This is HALLOWEEN

This is HALLOWEEN

czwartek, 15 Listopad, 2018

This is HALLOWEEN
>  31 października przedstawiciele Samorządu Szkolnego przygotowali prezentację o Halloween- święcie, które staje się coraz bardziej...

Czytaj więcej